Forum Origami Strona Główna Origami
sztuka składania papieru
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Komunikat Mojeforum.net

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Origami Strona Główna -> Forum - pytania i odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nekomancer
Pajarita
<font color=#2B60DE>Pajarita</font>


Dołączył: 26 Maj 2013
Posty: 78

PostWysłany: Czw Sty 02, 2014 7:58 pm    Temat postu: Komunikat Mojeforum.net Odpowiedz z cytatem

Ta informacja jest na stronie już od dawna, a jeszcze nikt nie wypowiedział się w tej sprawie. Ja rozumiem, że niektórzy gdzieś mogli wyjechać, czy coś i długo nie wchodzą, więc nie zauważyli.
Ale w związku z zupełnym brakiem informacji mam pytanie: Forum zostaje przeniesione na inny serwer u innego dostawcy, czy mam sobie szukać jakiegoś nowego? Bo właściwie, cieszę się, że istnieje takie forum w Polsce i nie chcę zmieniać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kryhovsky
Ekspert
<font color=yellowgreen>Ekspert</font>


Dołączył: 07 Lut 2006
Posty: 72

PostWysłany: Sro Sty 08, 2014 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co Marta(Wolbashi) mówiła Mi przed świętami,to nie wie czy znajdzie inny serwer...raczej nie :zalamany:

...teoretycznie, tak myślę, nowe forum mogłoby powstać na/przy stronie Rafała Sabata(OrigamiArt), bo był kiedyś taki plan...czy jest teraz taka możliwość nie wiem. Trzeba by spytać Rafała...
zresztą jak będzie dużo chętnych do wymiany zdań na temat "papiurów"
to coś się wymyśli :]

Ja osobiście na tą chwile nie widzę sensu robić nowego forum jeśli stare praktycznie jest martwe od roku...

Jeśli Ktoś ma coś do dodania ma jeszcze tydzień na wypowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duncan Idaho
Sonobe
<font color=#2B60DE>Sonobe</font>


Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 190

PostWysłany: Sob Sty 11, 2014 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można założyć konto na jakimś darmowym hostingu, zainstalować forum i przenieść tam bazę z naszego forum.
Może forum jest martwe ale to co już tu jest było tworzone przez ładnych kilka lat i uważam, że szkoda żeby to przepadło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolbashi
Szefowa
<font color=#ffd700>Szefowa</font>


Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1328

PostWysłany: Sro Sty 15, 2014 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum zostało przeniesione na nowy hosting, sporo udogodnień przepadło, ale zmiana dostawcy sprawiła, że zmieniła sieteż konfiguracja forum. W porównaniu ze starym dostawcą Ci oferują znacznie mniej, ale może będą dodawać kolejne ulepszenia. W miarę możliwości postaram się postawić forum na nowym serwerze i sprawić by konfiguracja odpowiadała naszym potrzebom Smile Prosze nie przejmujcie się brakiem części opcji, ale nowy dostawca, nowe porządki Very Happy

W.

_________________
>>REGULAMIN<<

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Origami Strona Główna -> Forum - pytania i odpowiedzi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum