Forum Origami Strona Główna Origami
sztuka składania papieru
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tygrys 3D + GO

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Origami Strona Główna -> Tablica ogłoszeń -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chik3n
Nowicjusz
<font color=#2B60DE>Nowicjusz</font>


Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 10

PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 10:53 am    Temat postu: Tygrys 3D + GO Odpowiedz z cytatem

Witam,

jakiś czas temu ( w sumie będzie ze dwa lata ) zacząłem takiego oto tygrysa:
http://muzajo.blox.pl/resource/1474749imgrb6.jpg

zdołałem, wnioskując z powyższego zdjęcia, zrobić wszystkie 4 łapki, cały tułów, i ( "obszar" na oczy wraz z górną częścią pyszczka i nos ) <- złożone w jedną całość.
Niestety z racji możliwości czasowych tygrys został schowany do pudełka i tam od dłuższego oczekuję na lepsze ręce. W tym samym pudełku jest do niego około 100 może 200 zrobionych czerwonych elementów gotowych do dalszego montażu.

Moja propozycja z racji iż nie chciałbym żeby tygrys się marnował, oddam go w lepsze ręce za koszt wysyłki i ew zdjęcie jeśli zostanie on ukończony Smile. Czy są jacyś chętni? Jeśli tak piszcie tutaj w temacie bądź na PW czy e-maila.


Druga sprawa o bardzo podobnym charakterze, lecz zanim napisze o co chodzi, jeśli moderatorzy forum stwierdzą iż tak część ogłoszenia jest niezgodna z regulaminem proszę usuńcie tą część mojego posta, ale info o tygrysie prosił bym zostawić Smile.

Posiadam zestaw do gry w GO, jeśli ktoś nie wiem czym jest GO, zapraszam tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Go, zestaw był mało grany i również chciałbym mu znaleźć lepszy dom, jednak tutaj już nie do końca za sam koszt wysyłki Smile. Jeśli byli by jacyś zainteresowani proszę pisać dokładnie jak w przypadku tygrysa, tutaj, PW, email, w dowolnej kolejności.


Pozdrawiam Smile

Dodane po 12 godzinach 7 minutach:

Mały update, tygrys znalazł już nowy dom Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Origami Strona Główna -> Tablica ogłoszeń -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum