Forum Origami Strona Główna Origami
sztuka składania papieru
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowy dział "Zakazany owoc"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Origami Strona Główna -> Forum - ogłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wolbashi
Szefowa
<font color=#ffd700>Szefowa</font>


Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1328

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 8:44 pm    Temat postu: Nowy dział "Zakazany owoc" Odpowiedz z cytatem

Z dniem dzisiejszym powstał nowy dział "Zakazany owoc" jest to dział dostępny tylko dla wybranej grupy. O członkostwo można się ubiegać, mając ukończone 16 lat. Prośby o przyjęcie proszę kierować prywatną wiadomością do mnie lub moderatorów.

Regulamin ubiegania się o członkostwo:


1. Ukończone 16 lat

2. Minimum 20 postów na koncie, będą one brane pod uwagę przy ocenie kandydata

3. Po wysłaniu notki z tytułem "Zakazany owoc" (innych nie bierzemy pod uwagę), proszę o cierpliwość i nie wysyłać kolejnych notek w tej samej sprawie.

4. Jeżeli po okresie 1 miesiąca nie otrzymacie odpowiedzi to proszę spróbować jeszcze raz, możliwe że z przyczyn niezależnych od nas, przegapiliśmy tą wiadomość lub nie dotarła ona do nas.

5. Natomiast w okresie wakacyjnym okres ten wydłużamy nawet do 2 miesięcy, ponieważ nie wszędzie jest dostęp do sieci, a administrator oraz moderatorzy też mają prawo do odpoczynku wakacyjnego.

Mam nadzieję, że wszystko zostało wyjaśnione w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie bójcie się zapytać.

Pozdrawiam
Wolbashi

_________________
>>REGULAMIN<<

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Origami Strona Główna -> Forum - ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum