Forum Origami Strona Główna Origami
sztuka składania papieru
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rangi

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Origami Strona Główna -> Forum - ogłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Który zestaw rang ma by? na forum (uzasadnij) ?
Zestaw I
100%
 100%  [ 2 ]
Zestaw II
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 2

Autor Wiadomość
wolbashi
Szefowa
<font color=#ffd700>Szefowa</font>


Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1328

PostWysłany: Pią Lut 09, 2007 11:54 am    Temat postu: Rangi Odpowiedz z cytatem

Witam,
otóż ostatnio nasz użytkownik Zdzich wpadł na pomysł by jednak uprościć listę rang. I teraz pytam się was użytkowników, który zestaw rang chcielibyście, aby pozostał na forum:

ZESTAW I


- Nowy
- Nowicjusz
- Wtajemniczony (tzn. w temat origami)
- Żuraw
- Pajarita
- Irys
- Anioł
- Zig- Zag
- Sonbe
- Koń na biegunach
- Kręciołki
- Kaktus
- Ekspert (oczywiście w dziedzinie origami)
- Wszechwiedzący ?

ZESTAW II


- Nowy
- Wtajemniczony
- Żuraw
- Pajarita
- Pegaz
- Ekspert
- Omnibus

Proszę o wybranie zestawu i uzasadnienie dlaczego ten, a nie inny

Ankieta trwa przez 10 dni

pozdrawiam
W.

_________________
>>REGULAMIN<<



Ostatnio zmieniony przez wolbashi dnia Pią Kwi 20, 2007 8:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
tandoori
Wtajemniczony
<font color=#2B60DE>Wtajemniczony</font>


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 30

PostWysłany: Pią Lut 09, 2007 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardziej podoba I zestaw, może dlatego, że jestem konserwatystką? A może jednak poprostu jest bardziej urozmaicony i nie jest tak, że przez długi czas masz jeden i ten sam opis, a tak po napisaniu np 10 postów masz rangę drugą po 50 masz już 4 itp. Smile Jestem za I zestawem

T.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lex
Wszechwiedzący?
<font color=blue>Wszechwiedzący?</font>


Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 516

PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc ja też wybieram pierwszy. Podobnie jak tandoori uważam, że fajnie jak rangi są urozmaicone.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zdzich
Moderator
<font color=#ff0000>Moderator</font>


Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 738

PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się od głosu wstrzymam.
Moja "linia obrony" - t u t a j.
Dorzucę jeszcze tyle, że w miarę aktywności na forum przybywa przecież cyferek przy liczbie postów, co poniektórym - ostrzeżeń Confused , można dowolnie zmienić avatar. Zmieniać się więc może dużo.
Przy zatrzęsieniu rang - tracą one swój podstawowy walor - wrażenie hierarchiczności na rzecz poczucia nieładu.
Jeśli spotykałem się gdzieś z dużą liczbą rang, to były one czymś dodatkowo ugruntowane, np. t u t a j wzorowane na stopniach wojskowych.

I taka konkluzja na koniec - weź się Narodzie do pisania, bo przy tym ruchu na Forum (vide: głosy w ankiecie), nasza debata o rangach przypomina "mowę ślepego o kolorach".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolbashi
Szefowa
<font color=#ffd700>Szefowa</font>


Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1328

PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

I taka konkluzja na koniec - weź się Narodzie do pisania, bo przy tym ruchu na Forum (vide: głosy w ankiecie), nasza debata o rangach przypomina "mowę ślepego o kolorach".



Pozwolisz, że zacytuję Very Happy spodobały mi się te słowa Razz wyjąłeś mi je z ust. Jeżeli głosów będzie tyle co kot napłakał czyli nic bo koty nie płaczą (mam swojego, który nawet pluć nie potrafi Razz ) to po prostu zrezygnuję na jakiś czas z tego pomysłu i ponowimy ankietę za dłuższy czas. Od jakiegoś czasu chodzą mi pomysły na mobilizację forum, bo szczerze mówiąc istniejemy rok mamy 30 pare osób zarejestrowanych, a piszących zaledwie garstka. Ja rozumiem, że obowiązki, że nie ma czasu, że się nie chce, ale w takim razie co za sens rejestrować się bez pisania postów? To właściwie po co tyle zachodu skoro można czytać forum bez rejestracji? Myślę czy by tak nie usuwać tych kont zeropostowych by nie zafałszować statystyk Razz jakieś propozycje?

W.

_________________
>>REGULAMIN<<

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Lex
Wszechwiedzący?
<font color=blue>Wszechwiedzący?</font>


Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 516

PostWysłany: Sob Lut 17, 2007 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolbashi napisał:
Myślę czy by tak nie usuwać tych kont zeropostowych by nie zafałszować statystyk Razz jakieś propozycje?

Myślę, że to dobry pomysł Smile

A co do forum... mówiąc szczerze czasem nie mogę na nie wejść. Kończy się ładować, a widzę białą pustą stronę. Nie wiem czy to tylko u mnie tak jest, ale mam tak dość często.
No i zawsze jest jakiś błąd w skrypcie na stronie:

Wiersz:2
Znak:7
Kod:0
Błąd:Nieprawidłowy znak
URL:http://oriforum.mojeforum.net/posting.php?mode=quote&p=234

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolbashi
Szefowa
<font color=#ffd700>Szefowa</font>


Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1328

PostWysłany: Sob Lut 17, 2007 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety błedy nie są zależne ode mnie korzystam z serwera oferującego darmowe fora i błędy leżą po stronie MojeForum.Net, nie mam na to wpływu ewentualnie można im przekazać Smile

W.

_________________
>>REGULAMIN<<

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Origami Strona Główna -> Forum - ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum