Forum Origami Strona Główna Origami
sztuka składania papieru
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

velociraptor/deinonychus

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Origami Strona Główna -> Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mietekssm
Nowicjusz
<font color=#2B60DE>Nowicjusz</font>


Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 3

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 9:47 am    Temat postu: velociraptor/deinonychus Odpowiedz z cytatem

jestem nowy na forum, więc nie zauważyłem działu pomoc tylko napisałem to w dziale diagramy. więc teraz pisze tu a tamte posty proszę o kasacje.

ja mam problem z tym http://www.fishgoth.com/origami/diagrams/deinonychus.pdf. nie wiem jak wykonać zagięcie numer 15. nie wiem jak zagiąć aby "poszło do góry". a tu http://origami.artists.free.fr/jonnybravo/velociraptor/velociraptor.htm stanąłem na punktach 6 i 7. diagram w tym miejscu jest dla mnie całkowicie niezrozumiały. więc prosiłbym o instrukcje i/lub film jak to zrobić.

_________________
znacie gr? Jurassic Park : Operation Genesis? polecam, znakomita hodowla w stylu tycoon
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fantazja
Wszechwiedzący?
<font color=blue>Wszechwiedzący?</font>


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 910

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wiec w tym pierwszym to chyba mówisz o kroku 14 a nie 15... w 15 tylko sie wciska

a w 14 to ten "kawalek" który Cie interesuje to romb i deltoid. Bok rombu jest jednoczesnie dłuższym bokiem deltoidu Razz musisz to sobie wyobrazić. A więc romb skladasz na pół jednoczesnie wciskając prawą polowe deltoidu do środka... tylko ze ja tego nie probówalam tego skladac a jedynie pisze co rozumiem z diagramu Razz

a w tego drugiego diagramu tez nie rozumiem...

_________________
'I don't believe in God(...) I mean if He existed, He wouldn't be cruel enough to make me beautiful.' J. Deaver

Galeria moich prac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Origami Strona Główna -> Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum