Forum Origami Strona Główna Origami
sztuka składania papieru
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum bez reklam

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Origami Strona Główna -> Forum - ogłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wolbashi
Szefowa
<font color=#ffd700>Szefowa</font>


Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1328

PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 9:19 pm    Temat postu: Forum bez reklam Odpowiedz z cytatem

Witam,
Jako, ze ostatnio podnoszą sie głosy i reklamy są za duze, ze przeszkadzają w przeglądaniu forum to wychodzę z propozycją do was.

Otóz jest mozliwość wyłączenia reklam na okres jednego miesiąca za 3,66zł wystarczy wysłać SMS-a Smile I teraz rodzi się pytanie czy znaleźliby się ochotnicy, którzy by raz na jakiś czas zasponsorowali taka akcję? Nie oznacza to, ze sama nie mam pieniędzy, ale troszke cięzko byłoby mi utrzymać cały rok bez reklam, pomimo, ze to są grosze w skali miesiąca.

Instrukcja? Proszę bardzo Smile

Cytat:
OPCJA WYŁĄCZONA DO ODWOŁANIA


A propos wpisywania kodu, niestety muszę zrobić to sama, osobiście. Moglibyśmy zrobić tak, ze chętny do zasponsorowania pisałby do mnie, ze ma taki zamiar, jezeli mu odpiszę "Ok nic nie stoi na przeszkodzie" to moze wtedy wysłaś sms-a z kodem i w zwrotnym sms-ie dostanie kod, który nalezałoby przekazać mi, oczywiście najlepiej PW bo a nuz ktoś inny wykorzysta kod i tej osobie wyłączą reklamy na miesiąc, a nie nam Smile

Podkreślam, ze jest to dobrowolna akcja i nikt wam nie kaze tego robić!


Sponsorzy


  • W tym miesiącu, a dokładniej do 11.01.2008 reklamy wyłączone są dzięki jednemu z nas (prosił o anonimowość)
  • Od 13.01.2008 reklamy wyłączone dzięki Wolbashi
  • Od 14.02.2008 do 16.03.2008 reklamy wyłączone przez gall anonimkę Wink
  • Od 16.03.2008 do 16.04.2008 reklamy wyłączone dzięki trzeciemu gall anonimowi Confused
  • Od 29.04.2008 do 30.05.2008 reklamy wyłączone dzięki temu samemu co powyżej Smile


Pozdrawiam
W.

_________________
>>REGULAMIN<<



Ostatnio zmieniony przez wolbashi dnia Sro Lut 18, 2009 8:27 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
wolbashi
Szefowa
<font color=#ffd700>Szefowa</font>


Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1328

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wraz z dzisiejszym dniem reklamy się włączyły, czy są chętni do sponsoringu??
_________________
>>REGULAMIN<<

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
alexsis:)
Irys
<font color=#2B60DE>Irys</font>


Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 105

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie widze reklam ;) U mnie nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolbashi
Szefowa
<font color=#ffd700>Szefowa</font>


Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1328

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz są raz nie ma to zalezy Smile

Dodane po 4 godzinach 37 minutach:

I kolejny miesiąc bez reklam, serdecznie dziękujemy. Jezeli są chętni sponsorować to nie ma sprawy, mozna z góry odreklamować cały rok, po prostu okresy bezreklam sumują się i zamiast np. do 16 marca, będzie do 16 kwietnia Smile

pozdrawiam
W.

_________________
>>REGULAMIN<<

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
wolbashi
Szefowa
<font color=#ffd700>Szefowa</font>


Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1328

PostWysłany: Pią Cze 26, 2009 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam,

jako, że nadal obowiązuje banicja na zdjęcie reklam, tj. nie obowiązuje już możliwość wysyłania sms-a by wyłączyć reklamy, toteż osobom korzystającym z Mozilli Firefox polecam dwa dodatki, które mogą się przydać:

Flashblock - blokuje wszelkie animacje flash, czyli również reklamy, które są na nich oparte, jeżeli chcesz zobaczyć tą reklamę, to klikasz na przycisku "F" i możesz ją obejrzeć jak się tylko załaduje. UWAGA blokuje wszystkie flashe, nawet te pożadane.

Adblock Plus - ten dodatek od razu usuwa wszystkie reklamy, czyli możliwość podglądu znika :/ ale cóż, każdy wybiera co chce Wink istnieje możliwość dodania własnych reklam do rekordów, które nie zostały usunięte Wink

Oba dodatki działają od siebie niezależnie, toteż nie ma różnicy czy zainstalujecie oba czy tyko jeden z nich.

Życzę wam szybszych łącz i przeglądania bez reklam Wink

Prosze również by wypowiedzieli się użytkownicy Opery, IE i innych przeglądarek, jak walczą z reklamami Smile

_________________
>>REGULAMIN<<

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Lex
Wszechwiedzący?
<font color=blue>Wszechwiedzący?</font>


Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 516

PostWysłany: Pią Cze 26, 2009 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam Maxthona w wersji 1.6.3 (czyli Classic), automatycznie blokuje prawie wszystkie reklamy na prawie wszystkich stronach (można też dodać inne do zablokowanych, jakby jednak coś przepuścił, ale to się rzadko zdarza), to wszystko bez wtyczek. Więc ja tu rzadnej reklamy nie widzę Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Origami Strona Główna -> Forum - ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum