Forum Origami Strona Główna Origami
sztuka składania papieru
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Blog "Origami"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Origami Strona Główna -> Strony origami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alexsis:)
Irys
<font color=#2B60DE>Irys</font>


Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 105

PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 10:36 am    Temat postu: Blog "Origami" Odpowiedz z cytatem

Otóż założyłam blog dotyczący origami. Jeszcze pust bo nie mam chwilowo aparatu, ale za niecały tydzień zaprasza. Będzie można pooglądać może wypociny (czyt. pogniecione kartki ;D) Zaprasza. Wszelkie sugestie - na PW, bądź gg. Jeśli ten post tu nie pasuje, to proszę o przesunięcie lub usunięcie.

Przesuwam do działu "Strony origami", bo myslę, ze tam lepiej będzie pasować. Pozdrawiam
W.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolbashi
Szefowa
<font color=#ffd700>Szefowa</font>


Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1328

PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, fajnie, ze stworzyłaś blog o origmi, jednak chcielibyśmy znać jego adres, a tego tu zabrakło Smile Edytuj swoją powyzszą wypowiedź i wklej linka do bloga Smile Powodzenia w rozkręcaniu działalności Smile

pozdrawiam
W.

_________________
>>REGULAMIN<<

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
alexsis:)
Irys
<font color=#2B60DE>Irys</font>


Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 105

PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem. Zaraz jak tylko wyłączyłam komputer przypomniałam sobie, że nie dałam adresu ;) www.my-origami.mylog.pl - odnośnie bloga, ja chcę tam zamieszczać zdjęcia. Ktoś cwany może kiedyś przypałętać i próbować ukraść mi zdjęcia. Na stronie www.bloguj.net znalazłam fajne zabezpieczenia np. blokada prawego przycisku myszy. Skopiowałam ale nie wiem gdzie to wkleić żeby działało. Może ktoś się na tym zna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
-_-
Wszechwiedzący?
<font color=blue>Wszechwiedzący?</font>


Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 469

PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małą uwaga mam nadzieje że pomocna po pierwszym żucie oka na bloga rzuca się w oczy że trudno oddzielić górną cześć psota od tła które w tym miejscu jest dość jasne
_________________
Umiem złożyć piłkę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lex
Wszechwiedzący?
<font color=blue>Wszechwiedzący?</font>


Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 516

PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O takim samym blogu wczoraj myślałem Laughing

alexsis:) napisał:
Ktoś cwany może kiedyś przypałętać i próbować ukraść mi zdjęcia. Na stronie www.bloguj.net znalazłam fajne zabezpieczenia np. blokada prawego przycisku myszy. Skopiowałam ale nie wiem gdzie to wkleić żeby działało. Może ktoś się na tym zna?

Znam się, ale to jest bzdura a nie zabezpieczenie Razz nawet się nie baw w takie lamerskie chwyty. Prawda jest taka, że nie ma zabezpieczenia przed zapisaniem zdjęcia, więc najlepiej je po prostu podpisuj, a jak się bardzo boisz to w takim miejscu, żeby nie dało się wyciąć podpisu bez szkody dla obrazka.

Co do szablonu... ten faktycznie jest mało czytelny. Jeśli to ma być blog wyłącznie o origami to sugeruję jakiś prosty szablon, może nawet domyślny myloga (ewentualnie ze zmienionymi kolorami). W tym przypadku szablon bez grafiki jakiejkolwiek byłby najlepszy (czytelnik skupiłby się wtedy na zdjęciach Twoich prac).

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alexsis:)
Irys
<font color=#2B60DE>Irys</font>


Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 105

PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lex napisał:
O takim samym blogu wczoraj myślałem :lol:

alexsis:) napisał:
Ktoś cwany może kiedyś przypałętać i próbować ukraść mi zdjęcia. Na stronie www.bloguj.net znalazłam fajne zabezpieczenia np. blokada prawego przycisku myszy. Skopiowałam ale nie wiem gdzie to wkleić żeby działało. Może ktoś się na tym zna?

Znam się, ale to jest bzdura a nie zabezpieczenie :P nawet się nie baw w takie lamerskie chwyty. Prawda jest taka, że nie ma zabezpieczenia przed zapisaniem zdjęcia, więc najlepiej je po prostu podpisuj, a jak się bardzo boisz to w takim miejscu, żeby nie dało się wyciąć podpisu bez szkody dla obrazka.

Co do szablonu... ten faktycznie jest mało czytelny. Jeśli to ma być blog wyłącznie o origami to sugeruję jakiś prosty szablon, może nawet domyślny myloga (ewentualnie ze zmienionymi kolorami). W tym przypadku szablon bez grafiki jakiejkolwiek byłby najlepszy (czytelnik skupiłby się wtedy na zdjęciach Twoich prac).

Ja sama nie umiem szablonu zrobić, więc sobie go pobrałam. Miałam do wyboru jeszcze biały szablon, a to mi nie za bardzo pasowało. Dziękuję za radę, a jeśli znajdziesz cos ładnego w tym stylu to z góry dziękuj

PS. Mówiłam do wszystkich!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
just'in artist
Nowicjusz
<font color=#2B60DE>Nowicjusz</font>


Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam bloga na temat ori, ale głównie moduł chiński sersedcznie zapraszam Smile
http://www.modul-chinski.bloog.pl/

_________________
Wejd? na:
www.modul-chinski.bloog.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
elisabet92
Nowicjusz
<font color=#2B60DE>Nowicjusz</font>


Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 2

PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich Wink
Chciałam pochwalić sie swoimi pracami origami, ale to modułowe origami Wink
Zapraszam na bloga: www.moje-wlasne-origami.blogspot.com
Pozdrawiam Wink

_________________
Tebazile


Ostatnio zmieniony przez elisabet92 dnia Pon Sie 23, 2010 11:51 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duncan Idaho
Sonobe
<font color=#2B60DE>Sonobe</font>


Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 190

PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Zapraszam na bloga: www.moje-wlasne-origami.blog.onet.pl

Blogi na onecie wygladają koszmarnie... :zdegustowany:
Nie wiem jak wygląda zarządzanie blogiem onetowym i szablony do niego ale Twój blog (oceniam wygląd) moim zdaniem (jestem webmasterem i znam się na projektowaniu stron) odstrasza od pierwszej sekundy.
Ohydne fonty (wielkość, pogrubienia, i kolory), kiepski dobór kolorów i 3-kolumnowy layout wyrównany do lewej krawędzi ekranu :zdegustowany: Kompletnie nieczytelny...
Onet ssie więc jak chcesz stworzyć coś ciekawego to znajdź innego dostawcę usług blogowych. Np. Blogger od Google'a. W sieci jest dużo dobrych szablonów do niego i możesz spokojnie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Potraktuj mój post jako radę techniczną.
Bardzo fajnie, że prowadzisz bloga i popularyzujesz origami :super: ale umieszczenie cen pod zdjęciami w galerii sprawia, że jest to poniekąd oferta handlowa... a to podpada pod reklamę.
A reklamę trzeba na forum uzgodnić z administratorem.

Autorowi w/w bloga przedstawiłem stanowisko Mod-teamu.
Z.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margotka
Nowicjusz
<font color=#2B60DE>Nowicjusz</font>


Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 14

PostWysłany: Nie Cze 17, 2012 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich
Jakiś czas temu założyłam blog na temat origami i serdecznie Was zapraszam do odwiedzin http://www.photoblog.com/origami/2012/02/10/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wolbashi
Szefowa
<font color=#ffd700>Szefowa</font>


Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1328

PostWysłany: Nie Cze 17, 2012 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

margotka, nie jest źle, jednak postaraj się o lepszą prezentację prac, tj. na jednolitym tle, dobrze doświetlone, ostre (!)
_________________
>>REGULAMIN<<

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Origami Strona Główna -> Strony origami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum