Forum Origami Strona Główna Origami
sztuka składania papieru
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Imprezy origami!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Origami Strona Główna -> Origami
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bee
Żuraw
<font color=#2B60DE>Żuraw</font>


Dołączył: 19 Sty 2006
Posty: 40

PostWysłany: Nie Maj 07, 2006 11:33 am    Temat postu: Imprezy origami!!! Odpowiedz z cytatem

Nareszcie się doczekałam!!! ^^

http://www.wici.info/modules.php?name=Kalendarz&op=view&eid=6117

_________________
On se niin väärin!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
margaritka
Nowicjusz
<font color=#2B60DE>Nowicjusz</font>


Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 19

PostWysłany: Wto Maj 09, 2006 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeju... Jak Cizazdroszczę wystawy i warsztatów origami w Twoim mieście.... Sad... Bo w moich okolicach (czyt. Szczecin) nigdy nie dzieje sie nic ciekawego Sad.

Pozdrawiam i miłej zabawy na warszatach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bee
Żuraw
<font color=#2B60DE>Żuraw</font>


Dołączył: 19 Sty 2006
Posty: 40

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale się wkurzyłam!!! Pszychodze sobie pod KCK i szukam jakiegoś napisu, strzałki, czegokolwiek, co mogłoby świadczyć o tym, że będzie tam wystawa origami. Nic nie znalazłam, więc zapytałam się pana siedzącego za pulpitem [weszłam głównym wejściem] gdzie coś takiego będzie miało miejsce, na co on, że pewnie w galerii po drugiej stronie budynku. Lecę tam jak na skrzydłach, a na miejscu nie ma żywej duszy :/ Idę więc do bocznego wejścia [tamtędy zawsze wpuszczają na koncerty] a tam zamknięte. Pozostał mi jeszcze impresariat- gdy zadałam pytanie, pani zrobiła dziwną minę i mówi, że dzisiaj jest jakiś koncert i podczas niego w foyer będzie CHYBA JAKAŚ wystawa origami, ale, żeby tam wejść musze kupic bilet na tenże koncert :/ [mogłam jeszcze próbować przekonywać tych co sprawdzają bilety, że chcę tylko oglądac origami] No i najlepsze: koncert zaczyna się o 18 [a była 16:10- na www.wici.info pisało, że zaczyna się o 16:00, choć mogłabym przysiąc, że jeszcze pare dni temu widniała godzina 15:00] i musze poczekać. Strasznie się zdenerwowałam i mimo, iż uwielbiam origami, poszłam do domu... nie muszę chyba dodawać, że jestem strasznie zawiedziona organizacją tego przedsiewzięcia...
_________________
On se niin väärin!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wolbashi
Szefowa
<font color=#ffd700>Szefowa</font>


Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1328

PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojojoj Chodź no tu <przytula bee> No rzeczywiście sytuacja nieciekawa. Ja sama mieszkając w Wawie nie mam zielonego pojęcia o wystawach origami, ale to tez z tego powodu iż nie mam czasu na to, ale cóz sama nie chciałabym się znaleźć w opisanej sytuacji. Niestety w Polsce organizacja zawodzi.

W.

_________________
>>REGULAMIN<<

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
pnt
Nowicjusz
<font color=#2B60DE>Nowicjusz</font>


Dołączył: 03 Lip 2006
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lip 03, 2006 2:06 pm    Temat postu: wystawa Odpowiedz z cytatem

Musze przyznać Ci rację. Wystawa było połaczona z koncertem i ochrona nie wpuszczała na salę odwiedzających. Stosowną informację podaliśmy do prasy ale dziwnym trafem zniknęła z zapowiedzi. Poza tym koncerty były dwa, pierwszy rano, drugi wieczorem. w międzyczasie teoretycznie istniała szansa odwiedzenia wystawy no ale panowie z recepcji nikogo nie wpuszczali. Na pocieszenie mogę powiedzieć, ze właśnie staram się o salę gdzieś w centrum Kielc do urządzenia wystawy. Muszę sie spieszyć póki jeszcze mam większość figurek w domu.

Pozdrawiam
Rafał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tandoori
Wtajemniczony
<font color=#2B60DE>Wtajemniczony</font>


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 30

PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No szkoda, ale myślę, że następnym razem wystawa się uda. Życzę wam powodzenia.

T.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bee
Żuraw
<font color=#2B60DE>Żuraw</font>


Dołączył: 19 Sty 2006
Posty: 40

PostWysłany: Wto Lis 06, 2007 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I znowu wystawa w Kielcach! Tym razem w Muzeum Zabawek i Zabawy.
http://www.muzeumzabawek.kielce.pl/index.php?aktualnosci=73
Dawno nic nie składałam, ale z sentymentu się wybiorę Smile [może spłynie na mnie wena i wreszcie się wezmę do roboty!]

_________________
On se niin väärin!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
domcio
Żuraw
<font color=#2B60DE>Żuraw</font>


Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 53

PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VI Święto Origami w Białymstoku - II REGIONALNY KONKURSU "MISTRZ ORIGAMI"

Jak sie ostatnio dowiedziałem taka impreza ma mieć miejsce w Białymstoku 8 marca 2008 roku.

"Organizatorami imprezy są: Szkoła Podstawowa nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku i Polskie Centrum Origami Klub w Białymstoku "

Szczerze mówiąc nie miałem pojecia o istnieniu czegoś takiego ,ale dzieki uprzejmości koleżanki dostałem pełen pakiet informacji na ten temat ;]

info:

http://www.bialystok.pl/site.php?s=MDAzNjc0&a=MDQwMzcw

http://ww6.tvp.pl/6009,20071207616036.strona

http://www.smt.pl/sp47bial/origami.htm

Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjściem prosiłbym o kontakt w tym wątku - zawsze to raźniej tym bardziej ,że chyba nikt z nas nie wiedział o tym konkursie ,ani o pokonkursowej wystawie , a przynajmniej nikt sie nie pochwalił :]

D.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Origami Strona Główna -> Origami Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum