Forum Origami Strona Główna Origami
sztuka składania papieru
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Galeria prac - -_-

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Origami Strona Główna -> Nasze prace
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
-_-
Wszechwiedzący?
<font color=blue>Wszechwiedzący?</font>


Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 469

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 9:19 am    Temat postu: Galeria prac - -_- Odpowiedz z cytatem

Moja pierwsza galeryjka robiona w warunkach domowych Very Happy więc prosze nie zwracać uwagi na tło Wink . Niestety fotki są z przed około 2 tygodni (mój fotograf jest strasznie leniwy -.-) i nie ma na nich róży pana langa no ale trudno się mówi.

klik

Tytuł zmieniony, wiosna idzie i porządki trza zrobić Smile
W.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zdzich
Moderator
<font color=#ff0000>Moderator</font>


Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 738

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest! Very Happy
Widać, że twórca ma szerokie zainteresowania, a ponadto pracowity nieprzeciętnie. Tylu żurawi, to ja całą rodziną i do emerytury nie złożę.
Fotografa, można zdzielić czymś od czasu do czasu, wtedy "ruchy" mu się "wyrobią" ... Twisted Evil

_________________
1. Regulamin Forum
2. W w?tkach: Strony obcoj?zyczne i Strona z mnóstwem diagramów - linki do diagramów i nie tylko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lex
Wszechwiedzący?
<font color=blue>Wszechwiedzący?</font>


Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 516

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

94 sphere bardzo mi się podoba Smile aż nabrałem chęci żeby sobie w końcu zrobić Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
-_-
Wszechwiedzący?
<font color=blue>Wszechwiedzący?</font>


Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 469

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się że się podoba Very Happy . No co do fotografa to tak Wink . Jeśli chodzi o zainteresowania i cierpliwośc no to ekhym Very Happy zwykle robie bryłki z mniejsza ilościa modułów bo nie wyrabiam Rolling Eyes no i jak widać jakis ostatni rok to zainteresowania oribaną a jeśli chodzi o 94 sphere to musiałem do zamknięcia bryły używać pensety oj cięzko było ale polecam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolbashi
Szefowa
<font color=#ffd700>Szefowa</font>


Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1328

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeglądam, przeglądam i powiem, że jak na początek całkiem nieźle oczywiście do poprawienia będzie:

- tło na jakiś bardziej ciekawe, troszkę mało przyciągające (można skorzystać z darmowych szablonów, które w sieci są Smile oczywiście nie na teraz-zaraz, ale w wolnym czasie

- strip ball to nie bardzo właściwa nazwa, ale jak kto woli. Snapologia w języku angielskim to snapology i sądzę, że lepiej użyć oryginalnej nazwy, bo Heinz Strobl raczej znany jest Wink

- crane chain - od razu zdziel fotografa czymś w łeb, bo ja nic nie widzę Smile dobry fotograf wie jak wyróżnić coś, a nie bardziej schować, (tło za jasne i ciapkowate) jeżeli nie da się zmienić tła to proponuję sfotografować te kolorowe żurawie widoczne z lewej strony

- róża - ładna, widać że ktoś się napracował, ale fotograf zgubił ostrość i bardziej widać, że fotografował podłogę, propozycja: połóż różę na białej/czranej lub ciemnej kartce papieru np. granatowa i ostrość proszę złapać na róży Smile ręka jako tło to nie najlepszy pomysł Confused

- sphere 94 - dobre tło, ale co to za biały postument? troszkę lepsza ostrośc by się przydała Smile

- 500 cranes, bardzo efektowne, ale tło znów nie trafione Sad i jeszcze ten obrazek z prawej strony Confused

- full size rose, hmm mocno poruszone, propozycja to wstawić różę do jakiegoś dzbanka i uważać na elementy tła, bo tło już jest dobre Smile również unikać rąk i jakichkolwiek elementów ciała, chyba że taki był zamiar. Lepiej skupić się na samym kwiecie niż kwiecie z łodygą Smile

- magic frames - coś niesamowitego Smile bardzo mi się podoba, ale jakość znów się skupiła na fakturze tła, tło jest dobre Smile

- pretty roses, rzeczywiście ładne Smile jednakże znów uwaga na tło i ostrość Smile

- lucky stars i more lucky stars - może być, tylko uwaga na tło, ostrość dobra Smile

Przepraszam, za takie wnikliwe oglądanie strony, ale mam już takiego fioła na punkcie perfekcji. Porządnie trzepnij fotografa, powiedz co mu wymieniliśmy za wady i albo poprawi te zdjęcia, albo zwolnij go, bo to ty go zatrudniasz i dyktujesz warunki a nie on Smile najlepiej niech zrobi mnóstwo zdjęć tego samego obiektu, a potem wybierzesz najlepsze.

Najważniejsza jest ostrość oraz tło trzeba uważać.

A galeria bardzo ciekawa Smile imponujesz mi Smile

pozdrawiam
W.

_________________
>>REGULAMIN<<

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
-_-
Wszechwiedzący?
<font color=blue>Wszechwiedzący?</font>


Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 469

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Och ile komplementów Very Happy .
Och ile uwag Very Happy .

A powaznie mówiąc to w dużej mierze jest to moja zasługa (przewinienie) jeśli chodzi o jakość całości. Poprostu robiłem galerie aby pochwalić się pracami nie miałem zamiaru eksponować ich na zdjęciach ale będe miał na uwadze porady naszej szefowej bardzo dziękuje Wink

PS. Ten biały postument to kolejna nieudana pruba kostki menadżera (a może mengera Smile ) 2 stopnia Very Happy


P.S. kolejna?? To ile ich było??
pozdrawiam
W.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jillian
Wtajemniczony
<font color=#2B60DE>Wtajemniczony</font>


Dołączył: 01 Lis 2007
Posty: 25

PostWysłany: Nie Lis 04, 2007 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

śliczne te 3 różyczki, prześliczne, też chce takie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rogacz
Wszechwiedzący?
<font color=blue>Wszechwiedzący?</font>


Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 1099

PostWysłany: Nie Lis 04, 2007 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje uwagi:
Wypełnij dzbanek gwiazdkami
Upnij żurawie w ciekawszy wzorek na ścianie
Zrób zdj róż Langa
Powiększ galeria

(ja bym umieścił na flickr.com)

8/10 ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
p@
Ekspert
<font color=yellowgreen>Ekspert</font>


Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 400

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję debiutu,początki zawsze są trudne,tak trzymaj.
_________________
pozdrowienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ziomalka96
Kaktus
<font color=#2B60DE>Kaktus</font>


Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 318

PostWysłany: Pon Lip 28, 2008 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podobają magiczne ramki. Jajakoś nie mogę ich wgnieść w jednym punkcie, podziwiam tych co je dają radę zrobić... Róża na zdjęciu 3 też piękna(mam podobną).Co do gwiazdek to się przy nich musiałeś dużo narobić.Fajny jest bukiet róż[może też kiedyś taki zrobię(chyba nie jestem dobra w robieniu "kompletów")] Pięknie xF
_________________
Pozdrawiam,
Justyna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ziomalka96
Kaktus
<font color=#2B60DE>Kaktus</font>


Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 318

PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sphere 94 jest supcio. Tak jak Lex nabrała mnie chęć na złożenie:P Stripe ball jest supcio. Ja takiej nie robiłam.Może kiedyśRazz
_________________
Pozdrawiam,
Justyna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Origami Strona Główna -> Nasze prace Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum