Forum Origami Strona Główna Origami
sztuka składania papieru
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowy Moderator

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Origami Strona Główna -> Forum - ogłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wolbashi
Szefowa
<font color=#ffd700>Szefowa</font>


Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1328

PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 8:07 am    Temat postu: Nowy Moderator Odpowiedz z cytatem

W ramach konkursu na nowego moderatora zgłosiło się:

1 użytkownik ( słownie: jeden użytkownik)

Frekwencja nie była jakaś oszałamiająca, nikt poza tym 1 użytkownikiem nie podjął jakiejkolwiek próby, a szkoda bo część z was nadawałaby się na to stanowisko.

Jako, że zgłosiła się jedna osoba sądzę, że nie muszę was pytać o zdanie/pomoc w wyborze. Niniejszym ogłaszam, że nowym moderatorem jest:

Zdzich

otrzymuje on uprawnienia moderatora, co uprawnia go do:

- "grzebania w waszych myślach" (żart)
- poprawiania błędów ortograficznych naprawdę rażących (a to już indywidualna kwestia)
- Może również usuwać tematy
- przemeblować forum
- zganić użytkownika
- dać propozycje ułatwienia życia na forum
- i wiele innych, wyjdą w praniu

Jak obiecywałam teraz czeka go okres próbny, który będzie trwał do przyszłej środy czyli 20 czerwca.

Po tym okresie, gdy wszystko będzie w porządku zostanie mianowany na czas nieokreślony, co oznacza że będzie mógł w każdej chwili zrezygnować z funkcji. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Tak więc wielkie brawa dla Zdzicha i naprawdę tu zalezy nam na porządku a nie wyżywaniu się na użytkownikach. Mam nadzieję, że przyjmiemy go ciepło i ułatwimy mu prace Smile

pozdrawiam
W.

_________________
>>REGULAMIN<<



Ostatnio zmieniony przez wolbashi dnia Wto Lis 13, 2007 7:54 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Lex
Wszechwiedzący?
<font color=blue>Wszechwiedzący?</font>


Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 516

PostWysłany: Czw Cze 14, 2007 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to życzę mu miłego moderowania Wink

(Ja się miałem zgłosić, ale niedługo nie będzie mnie miesiąc i nie wiem czy będę miał dostęp do internetu, a później też nie jest takie oczywiste, że będę Confused Więc w takim układzie mogę się nie przydać Wink )

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zdzich
Moderator
<font color=#ff0000>Moderator</font>


Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 738

PostWysłany: Nie Cze 17, 2007 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za miłe słowa i witam w nowej roli.
Kurczę, napis "Anioł" koło nicka (od 100-go posta) też mi pochlebiał Smile. Moje expose do wglądu tutaj. Można będzie porównać deklaracje z czynami. Miło było zacząć moderację od przyznania pochwały, absolutnie zasłużonej.

_________________
1. Regulamin Forum
2. W w?tkach: Strony obcoj?zyczne i Strona z mnóstwem diagramów - linki do diagramów i nie tylko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolbashi
Szefowa
<font color=#ffd700>Szefowa</font>


Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1328

PostWysłany: Nie Cze 17, 2007 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję raz jeszcze i życzę lekkiej "śmierci"

w.


P.S.żartuję Smile

_________________
>>REGULAMIN<<

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Origami Strona Główna -> Forum - ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum